به دلیل سو استفاده برخی افراد سود جو از نام و اعتبار این سایت.لطفاً جهت هرگونه سفارش با شماره های کنار سایت و آقای امیرکیوان اقدامی ارتباط برقرار نمایید.با تشکر.

خطا
 • The page you are trying to access does not exist.

چرا طراحی وب؟

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان براي طراحی سایت ، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد . اين اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و ... در بستر اينترنت  می باشد که  می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی شما به مشتریانتان باشد.ایجاد وب سایت متناسب با فعالیتهای شما می تواند مزایای زیادی برای شما در پی داشته باشد  .

 

مزایای وب سایت برای شما

 • مشخصات کالا و خدمات شما به سهولت قابل دسترسی، مشاهده و جستجو خواهد بود و امکان ارزیابی و مقایسه نظرات مشتریان را در اختیار سایر کاربران سایت خود قرار داده اید. مطمئنا" نظرات سایر مشتریان برای آنان حائز اهمیت خواهد بود و آنها را برای خرید جنس خاصی از فروشگاه شما تشویق می کند.
 • هزینه راه اندازی یک وب سایت به مراتب پایین تر از ایجاد یک فروشگاه فیزیکی است. هزینه خرید یک فروشگاه واقعی حداقل ۱۰۰ میلیون تومان است در صورتیکه قیمت وب سایت از یک صدم مبلغ فوق هم کمتر می باشد.
 • نمایشگاه محصولات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترسی است، هزینه زمانی و مالی بسیار کمتری برای شما دارد، شما مالیات پرداخت نمی کنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی شود!
 • موتورهای جستجو در اینترنت به طور رایگان، اشخاصی که کالا یا خدمات مشابه خدمات شما را جستجو می کنند را به سایت شما راهنمایی می کنند.
 • بازدیدکنندگان و مشتریان شما، منحصر به یک منطقه یا شهر نخواهند بود.
 • مشتری برای دفعات بعدی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه می کند، چون فاصله مشتری تا آنجا فقط چند کلیک است و بر اساس طبقه بندی فروشگاه شما می تواند به راحتی جنس مناسب خود را انتخاب کند.
 • هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا یادآوری نمایید.  
 • بسیاری از افراد بر این عقیده اند که محصولات و خدمات ما مشتریان خاص خود را دارد و یا نیازی به معرفی آن به تمام جهان نداریم. بسیار خب، شما کمی در مورد گسترش هر روزه اینترنت پرس و جو کنید و به بررسی تجارتهای نمونه و رقبای خود در اینترنت بپردازید. مطمئنا" تغییر عقیده خواهید داد! شرکتهایی در امر تجارت خود موفق هستند که در تلاش برای گسترش رقابت باشند. در گذشته تمام اهرمها در اختیار فروشنده بود حال آنکه امروزه اهرمهای کنترلی در دست مشتریان است، برای توسعه تجارت خود ناگزیر به توسعه روشهای سنتی مبتنی بر روشهای روز هستید.  
 • اگر محصولی تولید می کنید که طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می کنند مثلا یک کتاب، کم کم وبلاگ ها و سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند و باعث معروف تر شدن آن می شوند بدون اینکه حتی روح شما هم خبر داشته باشد!  
 • اظهار نظر در محیط شبکه برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. پس خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.  
 • تجارت الکترونیک در جهان یک موضوع کاملا جاافتاده است. اما در ایران بعلتهای گوناگون ( از جمله نبودن کارت های اعتباری ) این مورد هنوز برای مردم امری نا آشناست. ولی حداکثر تا دو سال آینده اوضاع در ایران، به نحو چشمگیری تغییر خواهد کرد. اما اگر بخواهید نقطه شروعتان آن روز باشد، دیگر به سختی به پای کسانی که امروز در حال فعالیت اند خواهید رسید. پس همین امروز برای برپایی سایت خود اقدام کنید.
 • به این نکته توجه کنید که شرکتهای رقیب نیز بیکار ننشسته اند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند، پس با مطالعه و مشاوره در صدد ایجاد استراتژی خاصی برای بازاریابی و جذب مشتریان خود باشید، باید بتوانیم فعالیتهای خود را به گونه ای سامان دهیم که جلوتر از رقبای خود باشیم و بتوانیم سهم بیشتری از بازار را
 • بدست آوریم.

 چرا طراحی وب؟

 

 

چند اصل مهم در طراحی وب

 در  پروسه طراحی وب گروه طراحی چپتا موارد بسیاری از جمله مواردی که در زیر به آن اشاره خواهد شد را در طراحی سایت شما در نظر می گیرد.

نقشه سایت طراحی کنید.

در طراحی وب صفحه نقشه سایت می تواند یک راهنمای بسیار خوب برای کاربران سایت شما باشد. در طراحی صفحه نقشه سایتتان سعی کنید از یک ساختار درختی استفاده کنید بگونه ای که بخشهای مهم سایتپس از طراحی وب بطور واضح در آن مشخص شده باشد و صفحات مربوط به هر کدام از بخشها به صورت زیر مجموعه آن بخش نمایش داده شوند . برای مثال در طراحی وب می توانید سایت خود را به ۴بخش اصلی تقسیم کنید که شامل محصولات ، خدمات ، سوال های رایج و تماس تقسیم کرده و عناوین صفحات مرتبط با هر یک از این بخش ها را در زیر آن قرار دهید بصورتی که به صفحه مربوط به خود لینک شوند . برای آشنایی بیشتر با ساختار نقشه سایت پیشنهاد می کنم که به چند سایت بزرگ مراجعه کنید و صفحه نقشه آنها را بررسی کنید و به نتیجه برسید.

فقط چند کلیک

در طراحی وب محتویات سایت خود را همیشه در دسترس بازدید کننده نگاه دارید. هر صفحه از سایت شما باید از طریق هر صفحه دیگر قابل دسترسی باشد. سعی کنید در طراحی وب پیوندهای میان صفحاتتان را طوری طراحی کنید که بازدید کننده در هر جای سایت که باشد بتواند با حداکثر ۴کلیک خود را به صفحه مورد نظر برساند. شما باید به طور مرتب ساختار صفحات و ارتباط بین آنها را در سایتتان بررسی کرده و مشکلات احتمالی را بر طرف نمایید. بازدید کننده ها برای این به سایت شما می آیند که با شما و خدماتتان آشنا بشوند پس بهتراست کاری نکنید که آنها واردار شوند برای کسب اطلاعات در سایت شما حفاری کنند!

جستجو چرا ؟ فقط لینک!

وب سایت ها سیستمی برای جستجو در میان اطلاعات خود دارند. اما سعی کنید تا جایی که امکان دارد از مجبور نمودن کاربران به استفاده از آن بپرهیزید. حتی بهترین موتورهای جستجو هم در بعضی موارد نتایجی غیر از آنچه که شما می خواهید به شما ارائه می دهند و این باعث گیج و گم شدن شما در میان صفحات می گردد. در ضمن بیشتر کاربران هم طرز استفاده مفید از موتور جستجو را بلد نیستند. بنابراین پیشنهاد می شود که بجای استفاده از سیستم جستجو در طراحی وب سایتتان پیوندهای بین صفحاتتان را طوری دقیق و کارا طراحی کنید تا کاربران براحتی بتوانند از طریق لینک ها به اطلاعات مورد نیاز خود دستیابی پیدا کنند و نیازی به استفاده از سیستم جستجو

نباشد

مسیرهای متعددی در نظر بگیرید

سعی کنید در طراحی وب و ایجاد پیوندهای بین صفحات سایت خود طوری عمل کنید که برای دستیابی به هر صفحه بیش از یک مسیر وجود داشته باشد و کاربران خود را به یک مسیر محدود نکنید . به عنوان راه حل در بیشتر سایت ها از منوهای کرکره ای استفاده می شود که راهی موثر برای قرار دادن مسیرهای متفاوت در صفحه است بدون اینکه فضای زیادی در صفحه اشغال کند.

اطلاعاتتان را متمرکز کنید

سعی نکنید در طراحی وب محل های زیادی را ایجاد کنید و اطلاعاتتان را در میان آنها پراکنده کنید چون در این صورت ممکن است کاربرانتان در میان انبوه صفحات سایت شما غرق شوند ! پراکندگی اطلاعات در طراحی وب جزو مشخصه های یک وب سایت خوب نیست.

از بکار بردن فریم پرهیز کنید.

تا جایی که امکان دارد سعی کنید از بکار بردن فریم در طراحی وب پرهیز کنید. برخی مرورگرهای با نمایش فریم ها مشکل دارند. کاربران هنگامی که در صفحه مقابل خود با چندین اسکرول بار مختلف روبرو می شوند به طور کامل گیج می شوند ! فریم ها از لحاظ ساختار بهینه سازی برای موتورهای جستجو ساختار مناسبی ندارند. مرورگرها فریم را به خوبی صفحات دیگر نمی بینند. اگر ناچارید که حتما از فریم ها در طراحی وب خود استفاده نمایید پس خودتان را برای مسائل بعدی آن آماده نمایید.

از لینکهای حرکت دار بپرهیزید

در طراحی وب سعی کنید از بکار بردن لینک هایی که در حال حرکت هستند یا لینک هایی که دائما تغییر رنگ می دهند یا چشمک می زنند پرهیز کنید. تحقیقات نشان داده است برخی کاربران در مواجه با چنین صفحاتی بلافاصله آن صفحه را بدون توجه به محتوای آن می بندد. اینکار تنها باعث گیج شدن بازدید کننده ها می شود !

 

 

اطلاعات تماس

تلفن:03136618188

موبایل : 09136848587

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

سفارش سایت و سئو

 • مرکز ماساژ ایده آل

  خانه ماساژ ایده آل

  ارائه انواع ماساژ

  روز های زوج آقایان

  روز های فرد بانوان

  شماره های رزرو نوبت

  36618182

   09130268595

  http://khane-masaj-ideal.ir