به دلیل سو استفاده برخی افراد سود جو از نام و اعتبار این سایت.لطفاً جهت هرگونه سفارش با شماره های کنار سایت و آقای امیرکیوان اقدامی ارتباط برقرار نمایید.با تشکر.

خطا
 • The page you are trying to access does not exist.

نمونه و طراحی وب سایت کامپیوتر

 سایت کامپیوتر

اگر شغل شما در ارتباط با کامپیوتراست و یا شغل شما با کامپیوترارتباط دارد به هیچ وجه خواندن این متن را از دست ندهید، حتی اگر در حال بازدید از تمام صفحات سایت chaptaco.com  هستید.

ما به شما یاد میدهیم چگونه در میان همکاران و رقیبانتان بدرخشید و خود را به همه معرفی کنید.

ضمناً لطفاً با یک تماس کوچولو از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.شاید سود زیادی را به همراه داشته باشه.

 اگر شما شغلی در ارتباط با کامپیوتردارید و یا حتی تصمیم دارید که از امروز به سوی موفقیت گام بردارید ، ما ، موفقیت شما را در زمینه تجارت آنلاین و الکترونیک تضمین میکنیم. موفقیت بیشتر حق شماست.

با یک وب سایت سئو شده شما میتوانید همه مطالب و خدمات خود را به شرح زیر در اختیار مشتریان و کاربران قرار دهید ، ضمن اینکه هر کس به دنبال شما و شغل شما باشد اولین خواهید بود.

ارائه اطلاعات و معرفی کامل شرکت  کامپیوتر شامل معرفی رزومه کاری شرکت کامپیوتر، معرفی پروژه های اجرا شده ، پروژه های درحال اجرا به همراه اطلاعات کامل متنی و عکسی و فیلمی از پروژه ها.

ارائه اطلاعات و معرفی کامل خدمات حوزه شرکت کامپیوترشما. مثلاً اطلاعات طراحی پروژه ها ، نحوه اجرا ، نحوه تسویه و ...

 معرفی مدیریت شرکت کامپیوتربه همراه پرسنل شرکت کامپیوتر. ارتباط  مستقیم با کارفرما و ارتباط کارفرما با شما به ساده ترین صورت ممکن.

دانلود انواع کاتالوگ ها به ساده ترین صورت و با کمترین زمان ، بدون صرف هرینه مجدد برای چاپ از هر مکان و در هر زمان.

تغییر محتوای مطالب سایت از هر مکان و در هر زمان با کمترین فرصت و بیشترین بازده.

وب سایت دیتا اسپید سایتی در رابطه با نرم افزار های کامپیوتر و مولتی مدیا است و نمونه ای از وب سایت های آموزشی ، وب سایت کامپیوتر ، وب سایت اینترنتی ، وب سایت نمایشگاهی ، وب سایت تک زبانه ، وب سایت کتاب ، وب سایت امنیتی  می باشد.

این سایت بدون استفاده از سیستم مدیریت محتوا با بنر خاص و منحصر به فرد طراحی گردیده است.

در قسمت مدیریت محتوای سایت از تکنولوژی های PHP,MYSQL و در قسمت قالب وب سایت از تکنولوژی های HTML,CSS,JQUERY,JAVASCRIPT استفاده گردیده است.

از جمله ویژگی های این سایت ،ظاهر زیبا و ترکیب بندی اصولی با طراحی حرفه ای،استفاده از حرکات انیمیشن در سایت، امنیت بالا ،  مناسب برای انواع مرورگرهای روز دنیا و حتی موبایل ،  تک زبانه بودن ، دسته بندی دقیق مطالب ، توضیحات کامل محصولات ، پشتیبانی، دانلود نرم افزار های کامپیوتر، جستجوی قوی ، لینک های داخلی و خارجی ،عضویت در سایت ، محصولات جدید و ...

طراحی سایت کامپیوتر

 

در انتخاب رنگ و هارمونی عناصر از روان شناسی رنگ ها استفاده شده است و سعی طراح در این بوده است که با توجه به حضور کاربران برای دانلود و انتخاب سایت برتر باشد.

این سایت از سایت های آموزشی در زمینه کار با نرم افزارها و دانلود نرم افزار های کامپیوتری ، گرافیک و بازی است  و کاربران با عضویت در سایت می توانند از امکانات و پشتیبانی سایت برخوردار بوده و از قسمت جستجو برای دانلود و آموزش استفاده نمایند.

رنگ سازمانی از جمله عناصر مهم در تبلیغات و به خصوص انواع وب سایت میباشد.

کارشناسان چپتاکو در حوزه طراحی وب سایت بر این باورند که اصول روانشناسی ، بازاریابی و تکنولوژی را به صورت هم زمان برای کسب حداکثری بهره وری به کار بندند.

این سایت از جمله سایت های است که سئو نشده ولی در طراحی قالب سایت تنوع و ویژگی تخصصی و حرفه ای بکار برده شده است. 

صفحات سایت

طراحی سایت کامپیوتر طراحی سایت کامپیوتر طراحی سایت کامپیوتر طراحی سایت کامپیوتر

اطلاعات تماس

تلفن:03136618188

موبایل : 09136848587

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

سفارش سایت و سئو

 • مرکز ماساژ ایده آل

  خانه ماساژ ایده آل

  ارائه انواع ماساژ

  روز های زوج آقایان

  روز های فرد بانوان

  شماره های رزرو نوبت

  36618182

   09130268595

  http://khane-masaj-ideal.ir