به دلیل سو استفاده برخی افراد سود جو از نام و اعتبار این سایت.لطفاً جهت هرگونه سفارش با شماره های کنار سایت و آقای امیرکیوان اقدامی ارتباط برقرار نمایید.با تشکر.

خطا
 • The page you are trying to access does not exist.

طراحی وب سایت هتل

سایت هتل

اگر شغل شما در زمینه هتل داری است و یا با هتل داری ارتباط دارد به هیچ وجه خواندن این متن را از دست ندهید، حتی اگر در حال بازدید از تمام صفحات سایت chaptaco.com  هستید.

ما به شما یاد میدهیم چگونه در میان همکاران و رقیبانتان بدرخشید و خود را به همه معرفی کنید.

ضمناً لطفاً با یک تماس کوچولو از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.شاید سود زیادی را به همراه داشته باشه.

اگر شما شغلی در ارتباط  با هتل داری دارید و یا حتی تصمیم دارید که از امروز به سوی موفقیت گام بردارید ، ما ، موفقیت شما را در زمینه تجارت آنلاین و الکترونیک تضمین میکنیم. موفقیت بیشتر حق شماست.

با یک وب سایت سئو شده شما میتوانید همه مطالب و خدمات خود را به شرح زیر در اختیار مشتریان و کاربران قرار دهید ، ضمن اینکه هر کس به دنبال شما و شغل شما باشد اولین خواهید بود.

ارائه اطلاعات و معرفی کامل هتل داری شامل معرفی رزومه کاری برنامه های مذهبی ، معرفی پروژه های اجرا شده ، پروژه های درحال اجرا به همراه اطلاعات کامل متنی و عکسی و فیلمی از پروژه ها.

ارائه اطلاعات و معرفی کامل خدمات حوزه هتل داری شما. مثلاً اطلاعات طراحی پروژه ها ، نحوه اجرا ، نحوه تسویه و ...

 معرفی مدیریت هتل داری به همراه پرسنل هتل داری. ارتباط  مستقیم با کارفرما و ارتباط کارفرما با شما به ساده ترین صورت ممکن.

دانلود انواع کاتالوگ ها به ساده ترین صورت و با کمترین زمان ، بدون صرف هرینه مجدد برای چاپ از هر مکان و در هر زمان.

تغییر محتوای مطالب سایت از هر مکان و در هر زمان با کمترین فرصت و بیشترین بازده.

مدیریت هتل داری حرفه ای است بسیار چالش برانگیز چراکه از هر جای دنیا و کشور با زبان ولهجه های متفاوت مهمان می پذیرد و شرایط  بین المملی برای پذیرایی ازمهمانان می بایست داشته باشد و همچنین مکان و سرای هتل می بایست برای تمامی مهمانها آشنا و مناسب با سلایق آنها باشد که برای از قبل آشنا شدن مهمانها با هتل داشتن وب سایت و حضور دراینترنت کمک شایانی به این امر نموده و می تواند راهنمایی انتخاب مهمانان قبل از ورود به شهر و رزرو هتل سرای باشد که موجبات عدم سرگردانی و آرامش را برایشان فراهم می نماید.

 در وب سایت هتل می توان مهمانان را با محیط دلنشین درون و بیرون هتل  آشنا نموده و یا اطلاعاتی از منو غذاها و نوشیدنی ها و انواع سرگرمی ها و امکانات هتل به مهمانان داده و به تصمیم وانتخاب شان کمک کرده و مهمانان گرامی را به رزرو هتل ترغیب نمود.

برای امکان معرفی هتل به تمای مهمانها با هر زبانی می توان وب سایت را بطور چند زبانه دراینترنت آپلود کرد تا مهمانهای محترم بتوانند ازهر گوشه دنیا به اطلاعات هتل دسترسی و برای سفر خود قبل از آغاز حرکت هتل متخبشان را رزرو نمایند.

طراحی سایت هتل

 

ارائه و طراحی وب سایت چند زبانه و حرفه ای هتل و سرای مهمانداری با در نظر گرفتن آخرین متدهای جذب مشتری و بهینه سازی سایت و حضور پر رنگ در اینترنت با کسب رتبه بالای سایت در موتورهای جستجو از فعالیت های تیم منسجم سایت مایت در شرکت چپتا می باشد و می تواند شما را در رسین به اهداف کسب و کار حرفه ای و پر درآمد با تعرفه و هزینه های مناسب هدایت و یاری نماید.

نمونه قالب

طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل طراحی سایت هتل

نمونه کار

متن شما....

اطلاعات تماس

تلفن:03136618188

موبایل : 09136848587

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

سفارش سایت و سئو

 • مرکز ماساژ ایده آل

  خانه ماساژ ایده آل

  ارائه انواع ماساژ

  روز های زوج آقایان

  روز های فرد بانوان

  شماره های رزرو نوبت

  36618182

   09130268595

  http://khane-masaj-ideal.ir