به دلیل سو استفاده برخی افراد سود جو از نام و اعتبار این سایت.لطفاً جهت هرگونه سفارش با شماره های کنار سایت و آقای امیرکیوان اقدامی ارتباط برقرار نمایید.با تشکر.

خطا
 • The page you are trying to access does not exist.

هارمونی رنگها در طراحی وب سایت

آیا تا کنون به اثر لحظه ای وب سایت شما بر روی بازدیدکنندگان سایت در لحظه ورود میگذارد فکر کرده اید؟ و آیا میدانید که این اثر چقدر بر روی جلب اطمینان و اعتماد بازدیدکنندگان سایت شما مهم است ؟ اولین اثر بر روی ضمیر ناخودآگاه بازدیدکنندگان سایت شما به صورت اتوماتیک اثر بسیار زیادی میگذارد و بازدیدکنندگان سایت شما معمولا نمیتوانند جلوی این اثر را بگیرند. و در بسیاری از موارد مطالب سایت شما را مورد ارزیابی قرار دهند و بسیار ممکن است تمامی زحمات شما به هدر رود. بازدید کننده باید طی ۹ ثانیه با سایت شما ارتباط برقرار کرده و هدف اصلی سایت را متوجه شود.

اهمیت رنگ در طراحی

شاید شما تا کنون به این نکته فکر کرده اید که مقوله عکس و کیفیت آن بر روی بازدیدکننگان سایت بسیار مهم میباشد، البته عکسی که در بنر سایت استفاده میکنید بسیار مهم است و میتواند بسیار اثرگذار باشد و نیز بتواند خود به تنهایی گویای تمامی کسب و کار و تجارت شما باشد، اما آن چیزی که بر روی اثر لحظه اول بسیار تاثیر گذار است، عکس هم نیست !

جواب تمامی سئوالات بالا “رنگ” میباشد. رنگ  و رنگهای بکار گرفته شده در وب سایت و یا طرحهای شماست که حس اطمینان، راحتی، قدمت و زیبایی و . . . را بسیار سریع در ذهن و ضمیر ناخودآگاه بازدیدکنندگان سایت شما رقم میزند. و اینجاست که بحث “روانشناسی رنگها” و “هارمونی رنگها” به میان میاید و این مطلب به ظاهر ساده اما مهم حلقه گمشده اکثر وب سایتهای نا موفق میباشد، مخصوصا که اگر وب سایتی در راه کسب و کار راه اندازی شده باشد این مطلب که شما بتوانید اعتماد و اطمینان بازدیدکنندگان را جلب نمایید بسیار مهم میباشد.رنگها بر روی تمامی ما اثرگذار هستند و این مطلب از لحاظ علمی تایید شده است.

این مطلب که منظور انتخاب رنگهای مناسب است در کمپانی های بزرگ بیشتر به چشم میخورد و مشاهده مینماییم که این شرکت ها برای تولید یک محصول و قبل از تصمیم گیری در باره ظاهر آن توسط تیم تحقیق و توسعه در باره هدف و طیف مشتریان تحقیق کرده و بهترین رنگ و هارمونی رنگ را برای محصولاتشان انتخاب مینمایند.

پس یکی از مهمترین وظائف شما بعنوان طراح این است که مطمئن شوید در طرحهای خود بهترین ترکیب رنگ را برای انتقال یک حس خوب به بازدیدکننده منتقل کرده اید. اولین قدم این است که با توجه به نوع فعالیت سایت و سازمان یا شرکت رنگ اصلی را برگزینید و با توجه به رنگ اصلی و با کمک نرم افزارهای انتخاب رنگ مابقی رنگها را برگزینید. اما حتما شما تا کنون با بعضی از تستهای روانشناسی مبنی بر رنگ آشنا شده اید. اصولا هر رنگ معنی و مفهوم خاصی را دارد و هر رنگ میتوانید احساس خاصی را در فرد بازدیدکننده ایجاد کند.

معنی و مفهوم چند رنگ

هارمونی رنگها در طراحی وب سایت

قرمز : عشق – مقاومت – احساس قدرت – انرژی – هیجان – خطر – رهبری و . . .

نارنجی : راحتی – دوستی – اطمینان – اعتماد – جرات – استواری – سرزندگی و . . .

زرد : کنجکاوی – هوش – شفافیت – سرگرمی – احتیاط – خوشی و . . .

سبز : هماهنگی – طبیعیت یا طبیعی بودن – شفا دادن – زندگی – سلامتی – پول و . . .

آبی :بردباری – عشق و علاقه – صلح – آسایش خاطر – قابلیت اطمینان – ثبات و پایداری و . . .

بنفش : آزادی – استقلال – اصالت – جاه طلبی – وقار – مقام – تجمل و . . .

قهوه ای : خاکی بودن – طبیعت – ماندگاری – راحتی – اعتبار – اولین بودن و . . .

سیاه : ظرافت – زیبایی – وقار – کمال – مهیج – قدرت – آداب و رسوم – سبک و روش و  . . .

سفید :کیفیت – آسان – سادگی – پاکیزگی – خلوص و پاکی – شادابی و . . .

 

اینها همگی حس هایی هستند که در چشم و ذهن بازدیدکنندگان به سرعت اثر میگذارد و میتوان با سادگی و با انتخاب رنگ و ترکیب رنگ مناسب پیغام خود، شرکت و یا سازمان خود را به بازدیدکنندگان القاء نمایید. شما باید وقت و انرژی زیادی را صرف پیدا کردن رنگ صحیح و پیغامی که میخواهید در ضمیر ناخودآگاه بازدیدکنندگان ایجاد نمایید و ایجاد ارتباط بین این ۲ عنصر بگذارید و در نهایت تفاوت نهایی در کار شماست که میتواند فاصله بین ضرر و سود را برای طرح نهایی شما تعیین نماید.

اطلاعات تماس

تلفن:03136618188

موبایل : 09136848587

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

سفارش سایت و سئو

 • مرکز ماساژ ایده آل

  خانه ماساژ ایده آل

  ارائه انواع ماساژ

  روز های زوج آقایان

  روز های فرد بانوان

  شماره های رزرو نوبت

  36618182

   09130268595

  http://khane-masaj-ideal.ir