به دلیل سو استفاده برخی افراد سود جو از نام و اعتبار این سایت.لطفاً جهت هرگونه سفارش با شماره های کنار سایت و آقای امیرکیوان اقدامی ارتباط برقرار نمایید.با تشکر.

خطا
 • The page you are trying to access does not exist.

هاست چیست؟

 HOST چیست؟

فضا و اطلاعات سايت شما بايد بر روی يكی از كامپيوترهای ميزبان که 24 ساعت  متصل به اينترنت است  قرار گيرد تا ديگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسي داشته باشند. در حقيقت ميزبان يا هاست ، تمام يا بخشي كوچك از فضاي يك كامپيوتر را هميشه به اینترنت متصل می کند كه به مرورگرها اين امكان را مي‌دهد كه با تايپ دامنه شما در بخش مرورگر خود، بتوانند به صفحات وب سايت شما دسترسي پيدا كنند و يا برنامه ای خاص را برای ايجاد آن صفحات اجرا كنند. به عبارت ديگر، ميزباني يك سايت عبارتست از فراهم نمودن محلي مناسب بعنوان پايگاه اصلي برای ارسال و دريافت اطلاعات از طريق اينترنت که در اصطلاح فنی به آن Web Hosting گفته می شوند.

 نکات قابل توجه در تهیه هاست:

-          امکانات استفاده شده برای وب سایت شما از چه تکنولوژی هایی بهره می گیرد.

-          آیا شرکت میزبان هاست، که شما انتخاب کرده اید از سابقه خوبی برخوردار می باشد.

         آیا شرکت میزبان هاست، انتخاب شده در مواقعی که وب سایت شما دچار مشکل می شود از سرعت زمان و پشتیبانی کاملی برای ارائه خدمات برخوردار است.

-          آیا در قبال این خدمات شما هزینه معقولی پرداخت می کنید؟

 

 هاست اشتراکی

میزبانی اشتراكی وب اقتصادی‌ترین گزینه برای گرفتن میزبانی یك وب‌سایت است. همچنین این مفهوم به نام‌های سرویس میزبانی مجازی یا میزبانی مشتق شده نیز شناخته می‌شود. در این نوع از سرویس میزبانی وب، تعدادی از وب‌سایت‌ها روی یك سرور وب قرار دارند. تعداد وب‌سایت‌هایی كه روی یك سرور مستقر هستند می‌تواند به صدها و حتی هزاران وب‌سایت برسد. بیشتر وب‌سایت‌هایی كه در اینترنت وجود دارند به صورت اشتراكی روی سرورهای میزبانی وب قرار گرفته‌‌اند. یك سرویس میزبانی اشتراكی وب می‌تواند مدیریت شده یا مدیریت نشده باشد. سرویس میزبانی اشتراكی وب مدیریت شده، پشتیبانی بسیار بالاتری نسبت به سطح استاندارد پشتیبانی سرویس میزبانی اشتراكی وب به مشتریان خود ارائه می‌كند.

هاست فروشی

در این نوع سرویس، یك مقدار مشخصی از فضای ‌هارددیسك و پهنای باند سرور میزبانی وبی كه می‌توانید وب‌سایت‌هایی را روی آن قرار دهید، از طرف شخص سومی ‌به شما اختصاص داده می‌شود. به بیان دیگر، شما قادر خواهید بود سرویس یا شركت فروش میزبانی وب خودتان را به راه بیندازید. می‌توانید حساب‌های كوچك‌تری روی این حساب میزبانی وب فروخته شده بسازید و آنها را به صورت رایگان یا در قبال دریافت هزینه به شخص سومی‌ واگذار كنید. بیشتر ارائه‌كنندگان میزبانی وب، WHM‌/‌Cpanel را به عنوان یك ابزار مدیریت حساب با حساب میزبانی فروشی وب در اختیار كاربران قرار می‌دهند.

هاست رایگان

در این نوع از میزبانی وب، سرویس میزبانی وب به صورت رایگان یا به منظور جنبه‌های تبلیغاتی ارائه شده است. اگر شما مبتدی هستید یا پول كافی برای خرید یك حساب میزبانی اشتراكی وب ندارید، میزبانی رایگان وب می‌تواند كار شما را انجام دهد. نكته قابل توجه در این زمینه این است كه میزبانی رایگان وب محدودیت‌های بسیاری در استفاده، نرم‌افزار، پهنای باند، فضای دیسك و ... دارد. اگر واقعا قصد دارید وب‌سایت‌تان را مردمی‌كنید، نیاز دارید كمی ‌هزینه كنید و یك حساب میزبانی وب مناسب برای خودتان خریداری كنید.

{هاست شخصی=tab}

در نوع سرور شخصی مجازی از انواع میزبانی وب، ارائه‌كنندگان میزبانی وب، یك ماشین مجازی برای استفاده انحصاری دراختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. یك سرور مجازی از دید كاربر مثل یك سرور اختصاصی است و همانند آن عمل می‌كند، ولی درواقع یك سرور واحد است كه با استفاده از نرم‌افزار مجازی‌سازی به چند سرور مجازی تقسیم شده است. در واقع سرور تعدادی كاربر را میزبانی می‌كند، ولی از دید كاربران آنها تنها شخصی هستند كه از سرور استفاده می‌كنند. سرور مجازی ازنظر كاربردی برابر یك رایانه است كه از نظر فیزیكی تكه تكه شده و هر تكه برای احتیاجات یك مشتری خاص تخصیص داده شده است. خصوصیات یك رایانه تكه‌تكه شده (از نظر فیزیكی) را دارد و می‌تواند برای اجرا به عنوان یك رایانه سرور پیكربندی شود. بسته به تمایل شما، یك سرور شخصی مجازی می‌تواند مدیریت شده و مدیریت نشده باشد.

هاست اختصاصی

یك میزبانی اختصاصی نوعی است كه در آن تمام سرور به مشتری اجاره داده می‌شود در میزبانی اختصاصی برخلاف میزبانی اشتراكی كه وب‌سایت شما دركنار صدها وب‌سایت افراد دیگر میزبانی می‌شد، سرور وب فقط سایت‌های شما را میزبانی می‌كند. در این نوع از میزبانی شما واقعا تنها فردی هستید كه از سرور وب استفاده می‌كنید. شركت میزبانی وب فقط تجهیزات و اتصالات را مدیریت می‌كند و كارهایی مثل راه‌اندازی مجدد، نصب سیستم‌عامل و... به عهده شماست (در مدیریت نشده). میزبانی اختصاصی مدیریت شده هم وجود دارد كه بخشی از اداره كردن و نگهداری از سوی ارائه‌كننده میزبانی وب صورت می‌گیرد. بیشتر وب‌سایت‌های بزرگ از سرورهای اختصاصی استفاده می‌كنند كه این قابلیت را داشته باشند تا هركاری می‌خواهند با سرورهای خود انجام دهند.

{هاست در محل شرکت=tab}

میزبانی در محل شركت تقریبا شبیه به میزبانی اختصاصی است، با این تفاوت كه در این نوع از میزبانی وب، كاربر یا مشتری مالك سرور می‌شوند. راه‌اندازی این سرور به صورت فیزیكی در محل كاربر و در قفسه (rack) آنها صورت می‌گیرد. یك سرور درمحل، ممكن است از بقیه انواع سرویس‌های میزبانی وب گران‌قیمت‌تر باشد؛ ولی از آنجا كه سخت‌افزار برای خود آنهاست و اجاره نشده، برای یك كسب و كار می‌تواند فواید بسیار زیادی در پی داشته باشد. همچنین با راه اندازی سرور در محل كاربر، امنیت بسیار بالاتری به وجود خواهد آمد.

اطلاعات تماس

تلفن:03136618188

موبایل : 09136848587

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

سفارش سایت و سئو

 • مرکز ماساژ ایده آل

  خانه ماساژ ایده آل

  ارائه انواع ماساژ

  روز های زوج آقایان

  روز های فرد بانوان

  شماره های رزرو نوبت

  36618182

   09130268595

  http://khane-masaj-ideal.ir